Kanton Thurgau Kreuzlingen Türk Okulu öǧrencileri,İstiklal Marşımızın kabulü’nün 100. Yılını bir şekilde kutladılar. Bern Büyükelçilıǧi Eǧitim müşavirliǧi ve görevli öǧretmen Bilcan Şanseçer’in destekleriyle öǧrenciler bu önemli günü büyük bir çoşkuyla andılar.
Thurgau Kantonu Kreuzlingen Türk Okulu İSTİKLAL MARŞI
Benzer Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.